12V 200Ah LiFePO4 lítiová batéria s veľkou obrazovkou a Bluetooth
Výkonná LiFePO4 batéria 12V 200Ah s Bluetooth a veľkým LCD displejom ponúka kapacitu 2560Wh a životnosť viac ako 6000 cyklov. Vďaka inteligentnému BMS umožňuje sledovanie stavu batérie v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu aj priamo na displeji. Ideálna pre solárne systémy, karavany, lode a záložné zdroje, kde je dôležitý výkon aj kontrola.
Autorizovaný predajca
značky HONDA
Vlastný servis
záručný aj pozáručný
Telefonická podpora
poradíme vám telefonicky
CloudEnergy 12V 200Ah LiFePO4 lítiová batéria s Bluetooth a veľkou obrazovkou
Kľúčové vlastnosti
| Kategória: | Batéria |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.2 kg |
| Menovité napätie: | 12V |
| Nominálna kapacita: | 200Ah |
| Výkon: | 2560 Wh |
| Štandardné nabíjacie napätie: | 14,2 – 14,6 V |
| Medzné napätie vybíjania: | 10,8 V |
| Štandardný nabíjací prúd: | 40A |
| Maximálny nabíjací prúd: | 100A |
| Maximálny trvalý vybíjací prúd: | 100A |
| Max vybíjaci prúd: | 100A |
| Rozmer: | 190*385*250 mm |
| Hmotnosť: | 22,2kg |
| Teplota nabíjania: | 0~60 °C |
| Pracovná teplota: | -20 až 60 °C |
| Skladovacia teplota: | -10 – 50 °C |
Cloudenergy 12.8V 200Ah LiFePO4 | 100A Bluetooth BMS & Touch Screen, 2560Wh
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
