24V 100Ah LiFePo4 lítiová batéria
LiFePO4 batéria 24V 100Ah ponúka kapacitu 2560Wh, vysokú účinnosť a dlhú životnosť viac ako 6000 cyklov. Vďaka integrovanému BMS zabezpečuje ochranu proti prebitiu, skratu a prehriatiu. Je ideálnym riešením pre solárne systémy, karavany, lode či záložné napájanie, kde je potrebný stabilný výkon a spoľahlivosť.
Autorizovaný predajca
značky HONDA
Vlastný servis
záručný aj pozáručný
Telefonická podpora
poradíme vám telefonicky
24V lítiová batéria | CloudEnergy 24V 100Ah LiFePO4 batéria s hlbokým cyklom
Kľúčové výhody lítiovej batérie CloudEnergy 24V
| Kategória: | Batéria |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19.5 kg |
| Menovité napätie: | 25,6 V |
| Nominálna kapacita: | 100Ah |
| Výkon: | 2560 Wh |
| Štandardné nabíjacie napätie: | 29,2 V – 29,4 V |
| Medzné napätie vybíjania: | 21,6 V |
| Štandardný nabíjací prúd: | 20A |
| Maximálny nabíjací prúd: | 100A |
| Maximálny trvalý vybíjací prúd: | 100A |
| Max vybíjaci prúd: | 100A |
| Rozmer: | 210*530*215mm |
| Hmotnosť: | 19,5 kg |
| Teplota nabíjania: | 0~50°℃ |
| Pracovná teplota: | -20 až 60 °C |
| Skladovacia teplota: | -10~50℃ |
CloudEnergy 24V 100Ah Lithium Battery: Unparalleled Performance and Flexibility
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
